МОЗ Франції попередило, що “дельта-штам” стане домінуючим в найближчі дні

МОЗ Франції попередило, що “дельта-штам” стане домінуючим в найближчі дні
МОЗ Франції попередило, що “дельта-штам” стане домінуючим в найближчі дні

Штам “дельта” стане найближчим часом у Франції домінуючим варіантом. Про це повідомив в п’ятницю глава МОЗ країни Олів’є Веран.

Про це пише УНН з посиланням на його інтерв’ю France Inter.

“Штам „дельта“ незабаром стане домінуючим у Франції, можливо, це станеться вже у майбутні вихідні”, — сказав міністр в ефірі радіостанції France Inter.

Веран зазначив, що “цей штам є набагато більш заразним, ніж попередні варіанти, в зв’язку з чим влада закликає всіх французів не нехтувати вакцинацією і слідувати заходам санітарної безпеки”.

За даними французької влади, в даний момент близько 50% нових випадків зараження коронавірусом у Франції припадає на варіант “дельта”. У зв’язку з погіршенням санітарної ситуації у республіці в уряді не виключають ризику виникнення цього літа четвертої хвилі пандемії.

Згідно з відомостями органів охорони здоров’я, з початку пандемії у Франції виявлено понад 5,7 млн випадків зараження коронавірусом. Від наслідків зараження померли понад 111 тис. осіб. Близько 34 млн французів отримали на цей момент хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу.

За даними статистики ВООЗ — у Франції зафіксували 5 681 827 випадків захворювання, жертвами стали 110 318.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/469779-moz_frantsiji_poperedilo_shcho_deljta-shtam_stane_dominujuchim_v_najblihchi_dni”