Украинским курсантам дают борщ с морскими тараканами — нардеп

Украинским курсантам дают борщ с морскими тараканами — нардеп
Украинским курсантам дают борщ с морскими тараканами — нардеп

Морские тараканы преимущественно живут там же, где килька, и именно с ней ракообразное попало в тарелку курсанта Харьковского национального университета Воздушных Сил.

Об этом пишет в Фейсбуке депутат ВР от партии «Голос» Соломия Бобровская, передает сегодня «Цензор.НЕТ».

«Объясняю всем, кто решил обвинить меня в распространении дезинформации: на видео был настоящий ракообразный морской таракан! Преимущественно, они живут в среде с килькой. С ней этот таракан успешно попал в первое блюдо для курсантов. Такие случаи далеко не единичны и регулярно получают публичную огласку», — написала Бобровская.

Депутат отметила, что общественность сосредоточила внимание на попытках определить, что за существо плавало в тарелке с борщом, и отвлеклась от глобальных проблем с питанием в ВСУ.

«Главной проблемой является то, что компания «Вийськсервис-Волонтер» уже получила 100% рынка пищевых закупок в армии. Компания благодаря Министерству стала абсолютным монополистом и поставляет в армию некачественные продукты с высокой наценкой. Уже не говоря о том, что во время войны наши Вооруженные силы полностью зависят от одной компании, у которой даже нет собственного производства пищи, зато есть долги», — подчеркнула Бобровская.

«Никакие ракообразные не остановят 6 млрд грн, которые МО мутит себе под носом у Владимира Зеленского», — добавил она.

Как напоминает издание, 29 апреля Бобровская опубликовала видео, на котором курсант Харьковского национального университета Воздушных Сил находит в тарелке с борщом странное существо

В Минобороны видео назвали фейком: там утверждают, что ракообразное похоже на силиконовую игрушку или приманку для рыбалки, и что если бы оно действительно варилось в борще, то было бы красного цвета, а не зеленого, как на видео.

Як приховують головного «таргана» в харчуванні армії Міністерство оборони України?

За цей тиждень вийшло близько 10 текстів у ЗМІ щодо опублікованого мною відео, як в борщі курсанта опинилась невідома комаха. І Міноборони це відео сприйняло як порятунок, бо тепер в центрі уваги морський тарган, а не той факт, що їхній фаворит «Військсервіс-Волонтер» цими днями остаточно став 100% монополістом у сфері харчових закупівель для армії!

Пояснюю всім, хто вирішив звинуватити мене в поширенні дезінформації: на відео був справжній ракоподібний морський тарган! Переважно, вони живуть у середовищі з кількою. З нею цей тарган успішно попав у першу страву для курсантів. Такі випадки далеко не поодинокі і регулярно отримують публічний розголос.

Проте, на офіційному (!) інформагентстві Міністерства оборони вийшла детальна “аналітика”, де експерти розбирають, як мав би змінитись колір панцира ракоподібного, якби він варився в окропі та які його розміри з урахуванням розміру ложки. Крім того, вони пишуть, що ця істота “з харчовими якостями, як і у креветок”. От виявляється дурні курсанти: їх майже креветками годують, а вони відео знімають.

Це швидко почали поширювати інші ЗМІ. Зокрема, було дивно побачити в переліку Детектор медіа та Букви.

Загальний висновок цієї “експертизи” – відео змонтоване в росії, щоб підірвати бойовий дух українців Висновок про «руку Кремля» взявся, тому що це відео, в тому числі, було опубліковано на українському російськомовному телеграм-каналі, що пише про грубі порушення українського бізнесу.

Однак, головна проблема не в тому, що журналісти граються в ентомологів та доводять, який саме це представник ракоподібних. Я не здивуюсь, якщо почнеться тиск на курсантів з вимогою записати відео з спростуванням, чи надійде завдання інформагентству Міноборони написати аналітику, що це курка.

Насправді, головною проблемою є те, що компанія «Військсервіс-Волонтер» вже отримала 100% ринку харчових закупівель в армії. Компанія завдяки Міністерству стала абсолютним монополістом та постачає в армію неякісні харчі з високою націнкою. Вже не кажучи про те, що під час війни наші Збройні сили повністю залежать від однієї компанії, яка навіть не має власного виробництва їжі, зате має борги.

Істерика МО та ведення такої інформкампаніі з дискредитацією мене цілком зрозуміла — гніздо корупції в МО під керівництвом Тарана та Халімона почуває себе некомфортно. І замість того, щоб визнати, що проблеми з продуктами і монополістом є, за державні гроші запустили фейкомети. Бо що? Бо жодні ракоподібні не зупинять 6 млрд грн, які МО мутить собі під носом в Володимир Зеленський

Возможно, это изображение (ракообразное и текст)

Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/455597-ukrainskim_kursantam_dajut_borshch_s_morskimi_tarakanami__nardep”