Красива дата: Жданов оцінив небезпеку вторгнення Путіна 22.02.2022

Красива дата: Жданов оцінив небезпеку вторгнення Путіна 22.02.2022

Імовірність вторгнення регулярної армії Росії в Україну 22 лютого 2022 року невелика. Якщо Кремль піде на цей крок, то завдасть ракетного удару.

Об этом сообщает База компромата


Так він відповів на запитання про те, чи може президент країни-агресора Володимир Путін, який любить "красиві дати", використати для вторгнення дзеркальну дату 22.02.2022.


"Якби було чим наступати, то, можливо, і скористався б", – зауважив він. У цьому контексті експерт пояснив, що військова допомога, яка активно надається Україні країнами-союзниками, фактично зрівняла можливості армій України та РФ у сухопутному протистоянні.


"Але ми маємо величезну дірку – наше небо", – попередив Жданов.


"Авіація та ракетні війська – це перевага Росії. Якщо узбережжя ми ще можемо закрити сухопутними військами, морською піхотою, щоб не допустити висадки десанту з моря, то небо закрити, особливо від ракетних військ, у нас взагалі нема чим", – сказав він.


Таким чином, єдине, чого Україні слід побоюватися – це завдання ракетного удару, переконаний він.


Водночас Жданов зауважив, що напередодні зустрічі держсекретаря США Ентоні Блінкена та глави МЗС РФ Сергія Лаврова, які домовлятимуться про зустріч Путіна з президентом США Джо Байденом, ймовірність ракетних ударів по Україні ще більше знижується.

Источник: Компромат PRO