Зеленський поговорив із Байденом про ймовірне вторгнення Росії

Зеленський поговорив із Байденом про ймовірне вторгнення Росії

У неділю, 13 лютого, відбулися перемовини між президентами України та Сполучених Штатів Америки Володимиром Зеленським та Джозефом Байденом.

Об этом сообщает Компромат 2.0


Крім того, Джозеф Байден заявив, що Вашингтон підтримує суверенітет та територіальну цілісність України, а також зазначив, що США та їхні союзники "швидко та рішуче" відреагують на агресивні дії Росії. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.


"Президент Джозеф Р. Байден-молодший сьогодні провів бесіду з Президентом України Володимиром Зеленським. Президент Байден підтвердив відданість США суверенітету та територіальній цілісності України. Президент Байден ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати разом зі своїми союзниками та партнерами дадуть швидку відповідь на російську агресію проти України. Обидва лідери погодилися з важливістю продовження дипломатичних зусиль та стримування у відповідь на нарощування Росією військової могутності біля кордонів України", - йдеться у пресрелізі.


Пізніше президент України Володимир Зеленський зробив першу публікацію у соціальних мережах щодо результатів бесіди з Джо Байденом. На своїй сторінці у Twitter глава держави пообіцяв озвучити деталі розмови пізніше: "Мали годинну телефонну розмову з Джо Байденом. Говорили про безпеку, економіку, наявні ризики, санкції та російську агресію. Деталі згодом"

Источник: Преступная Россия