Помста за нелюбов: вінничан виклав пікантні фото та відео зі своєю дівчиною


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 61
Помста за нелюбов: вінничан виклав пікантні фото та відео зі своєю дівчиною
  • У четвер, 26 листопада, вдома у 22-річного вінничанина вилучили техніку та електронні пристрої, за допомогою яких виклав пікантні фото та відео своїє колишньої дівчини.
  • Так він вирішив помститися їй за розірвані стосунки.

До поліції звернулась 19-річна вінничанка з заявою про те, що її колишній хлопець у соцмережі виклав інтимні фото та відео з її зображенням.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За словами заявниці, хлопець намагався відновити з нею стосунки, а в разі відмови погрожував викласти її інтимні фото у Інтернет.


За цим повідомленням слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

— Під час проведення обшуку у квартирі підозрюваного поліція вилучила комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, з а допомогою яких він розповсюджував заборонений контент, — розповів начальник управління боротьби зi злочинами, пов’язаними з торгiвлею людьми, Кирило Доценко.

За таке правопорушення молодику загрожує до 3-х років обмеження волі.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/pomsta-za-nelyubov-vinnichan-viklav-pikantni-foto-ta-video-zi-svoeyu-d-11171998.html”