Жителів «будинку-вбивці» на Лісовому масиві в Києві переселять у нове житло

Влада Києва розпочинає реновацію застарілого житлового фонду Лісового масиву. Мешканців аварійних будинків мікрорайону переселять у нове сучасне житло. Таке рішення вже затвердила Київська міська рада, повідомила 1News прес-служба Київради.

Об этом сообщает Редакция«Пілотним» у Деснянському районі став будинок по вулиці Мілютенка, 23-А. За оцінками СЕС, його санітарно-технічний стан є незадовільним. Тут виявили різні види грибків, які становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я мешканців.


«Цим рішенням ми створюємо істотно новий механізм реновації застарілого житлового фонду, який дасть можливість переселити багато мешканців Деснянського району столиці із проблемних будинків. Місто відселить людей із Мілютенка, 23-А у нове житло зі збільшенням площі на 50%, а також надасть додаткову площу для пільгових категорій. Це стало можливим завдяки активній участі мера Києва Віталія Кличка та КП «Спецжитдофонд», – зазначив ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Ігор Опадчий.Якщо реновація застарілого житлового фонду Лісового масиву пройде успішно, таку практику застосовуватимуть в межах усього міста Києва.


Зазначимо, що У 2010-му Інститут мікробіології і вірусології ім. Заболотного визнав будинок по вулиці Мілютенка, 23-А непридатним та навіть смертельно небезпечним для проживання. За 8 років 68 людей померло від спровокованих грибком хвороб.


У колишній чоловічий гуртожиток з 1980-х почали заселяти переважно жінок, які працювали на заводі «Хімволокно».


У гуртожитку блокова система. По 6-8 сімей живуть у блоці з однією кухнею. При цьому у 2005-му році будинок визнали аварійним.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/zhyteliv-budynku-vbyvtsi-na-lisovomu-masyvi-v-kyyevi-pereselyat-u-nove-zhytlo.html”