Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 25 березня

Коронавірус в Україні зафіксовано у 13 областях і Києві

Об этом сообщает Руспрес


Число інфікованих коронавірусом в Україні продовжує зростати. На сьогодні пацієнти з позитивними тестами на COVID-19 виявлені вже в 13 областях і Києві. Детальніше про географію поширення коронавіруса, а також статистика МОЗ – у матеріалі РБК-Україна.


Нові випадки коронавіруса в Києві


25 березня підтвердилися тести на COVID-19 ще у трьох осіб в Києві. Всі вони недавно повернулися в українську столицю з-за кордону. Чоловіки віком 31, 36 і 67 років прибули з Ізраїлю та ОАЕ.


Хворі госпіталізовані до Олександрівської лікарні. Загальна кількість випадків коронавірусу в Києві на сьогодні – 34 людини.


У Запорізькій області захворіло 5 осіб


У Запорізькій ОДА підтвердили, що кількість інфікованих коронавірусом в регіоні збільшилася до 5. Про перші випадки стало відомо вранці 25 березня. Імовірно, всі хворі заразилися за кордоном.


З 14:00 сьогоднішнього дня в області оголосили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня.


За кордоном коронавірусом заразилося 18 громадян України


За межами країни COVID-19 виявили у 18 українців. Шість осіб вже одужали, з них 4 – у Японії, 1 – в Польщі, 1 – в Італії. За даними МЗС, ще 152 українця в даний момент знаходяться на карантині в різних країнах світу.


В Обухівському районі 11 хворих


За кількістю хворих в Київській області лідирує Обухівський район – коронавірусом заразилося 11 осіб. Це половина від усіх випадків а регіоні.


Ще 4 людини – у Києво-Святошинському районі, 2 – в Броварах, по одному в Борисполі, Ставищі, Ірпені, Білій Церкві та Білоцерківському районі.


Семеро інфікованих перебувають на стаціонарному лікуванні, 15 осіб – в самоізоляції.


В “Борисполі” виявили ще один випадок COVID-19


Третій день поспіль в аеропорту “Бориспіль” фіксують коронавірусну інфекцію у осіб, що прибувають в Україну. 25 березня експрес-тест на COVID-19 дав позитивний результат у громадянина, який прилетів з країни Середнього Сходу. Його направили в київську лікарню для подальшого обстеження.


На Волині коронавірусом захворіла дитина


Перший випадок інфікування був зафікований у Волинській області у 7-річної дитини. 23 березня мама з дитиною звернулися до сімейного лікаря, був проведений аналіз ПЦР. 24 березня отримано позитивний результат тесту. Хворий з контактними особами знаходяться на самоізоляції.


В Україні від коронавіруса померло 4 особи


Новий летальний випадок був зафіксований в Тернопільській області 25 березня. В інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги помер чоловік 1952 р.н. з підтвердженим діагнозом СOVID-19. Він проживав в селі Ковалівка Монастириського р-ну. Ймовірно, заразився від священника, у якого коронавірус виявили 20 березня.


Кількість хворих в Україні збільшилася до 113


Згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров’я, за минулі 24 години тести на коронавірус були підтверджені у 29 осіб. Всього кількість інфікованих COVID-19 в країні становить 113 осіб.


Перші випадки зараження виявлено в Одеській, Запорізькій, Волинській та Луганській областях. Число хворих у регіонах:


 • Чернівецька область – 38 випадків (1 летальний), з них 13 виявлені протягом останньої доби;
 • м Київ – 31 випадок (з них 2 виявлені протягом останньої доби);
 • Київська область – 22 випадки (з них 7 протягом останньої доби);
 • Івано-Франківська область – 5 випадків (1 летальний);
 • Тернопільська область – 4 випадки (2 виявлені за останню добу);
 • Запорізька область – 2 випадки (виявлені за останню добу);
 • Дніпропетровська область – 2 випадки;
 • Житомирська область – 2 випадки (1 летальний);
 • Львівська область – 2 випадки;
 • Волинська область – 1 випадок (виявлено за останню добу);
 • Донецька область – 1 випадок;
 • Луганська область – 1 (виявлено за останню добу);
 • Одеська область – 1 (виявлено за останню добу);
 • Черкаська область – 1 випадок.


Коронавірус виявлений в 13 областях


Станом на ранок 25 березня, в Україні захворіло 113 осіб, спалах COVID-19 охопив 13 областей країни та столицю. Дані про кількість хворих надала ДСНС.


У Тернополі заразилося 6 осіб


Сьогодні стало відомо про шостого хворого в Тернопільській області. Тест на коронавірус підтвердився у лікаря-стоматолога, який в недавній час відвідував Австрію. Нагадаємо, 24 березня COVID-19 виявили у двох осіб з Монастирського району, а про перший випадок інфікування в регіоні стало відомо 20 березня.


Статистика по областях на 25 березня


Київ – 29 інфікованих. Станом на 22 березня столиця України обійшла за кількістю випадків коронавіруса Чернівецьку область, в якій до цього було зафіксовано найбільше позитивних тестів на COVID-19.


Перші два випадки в Києві були виявлені 16 березня. Ще один випадок підтвердився 19 березня. З 21 березня кількість виявлених інфікованих в українській столиці почало стрімко зростати. В цей день було зафіксовано відразу 6 нових випадків. А вже 22 березня позитивні тексти були виявлені у 20 чоловік.


Серед хворих – люди, які прилетіли з європейських країн, а також кілька людей, які контактували з інфікованими.


Увечері 24 березня Віталій Кличко повідомив про те, що в Києві кількість інфікованих зросла до 31 людини. Три нові випадки – чоловіки, двоє з яких лікуються вдома в самоізоляції.


Чернівецька область – 25 інфікованих (1 летальний, 1 одужав). В регіоні було виявлено перший в Україні підтверджений випадок коронавіруса. Позитивний тест на COVID-19 був зафіксований 3 березня. На даний момент чоловік уже одужав і виписався з лікарні.


Хронологія поширення коронавіруса в області:


 • 3 березня – 1 випадок
 • 12 березня – 1 випадок
 • 16 березня – 2 випадки
 • 17 березня – 6 випадків
 • 19 березня – 5 випадків
 • 20 березня – 10 випадків


24 березня о 13 нових випадках повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осадкуч, проте Моз поки інформацію не підтвердив.


Київська область – 15 інфікованих.Перший випадок був зафіксований 17 березня. Позитивний тест на COVID-19 був виявлений у нардепа Сергія Шахова.


Другий випадок виявлено 18 березня, третій – 20 березня. Ще 3 випадки зафіксовано 22 березня, а станом на 24 березня тести виявилися позитивними у 10 чоловік.


Івано-Франківська область – 5 інфікованих (1 летальний випадок). У регіоні перший випадок захворювання був виявлений 19 березня. Він же став третім летальним по Україні. Жінка 56 років лікувалася вдома і пізно звернулася за медичною допомогою. Другий випадок зафіксовано на наступний день, 20 березня. Ще три випадки були підтверджені 22 березня.


Житомирська область – 2 інфікованих (1 летальний випадок). На даний момент в регіоні зафіксовано два випадки захворювання коронавирусной інфекцією, один з яких став летальним. 12 березня в Радомишлі була госпіталізована жінка, яка нещодавно повернулася з Польщі. Через добу, 13 березня, вона померла.


19 березня позитивний тест на COVID-19 був виявлений у жителя Житомира, який нещодавно повернувся з Австрії.


Дніпропетровська область – 2 інфікованих. Два перші випадки в регіоні зафіксовано 19 березня. Коронавірус підтвердився у подружньої пари, яка повернулася з-за кордону.


Увечері 24 березня стало відомо про те, що в лікарні Дніпра помер чоловік з підозрою на коронавірус. Він звернувся за допомогою лікарів вже у важкому стані. Результати його тесту на COVID-19 буду відомі сьогодні, 25 березня.


Львівська область – 2 інфікованих. Про першому випадку стало відомо 20 березня. Коронавірус був виявлений у чоловіка зі Львова, який нещодавно повернувся з Німеччини. Другий – у Львівській області зафіксовано 22 березня.


Тернопільська область – 2 інфікованих. 20 березня в регіоні виявлено перший випадок коронавирусной інфекції. Ним виявився священник 57 років з села Заліщики. Про другому випадку у Моз повідомили вранці 24 березня.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/03/25/koronavirus-v-ukraini-kilkist-zafiksovanykh-vypadkiv-na-25-bereznia/”