Через коронавірус в Токіо закрили Disneyland

Компанія Disney закриває свої тематичні парки в Японії, оскільки новий спалах нового коронавірусу в цій країні посилюється, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Футляр от виолончелиТокійський Disneyland і DisneySea закриються в суботу і будуть закриті до 15 березня, повідомив в п’ятницю оператор парків Oriental Land.


Закриття відбувається після прохання уряду Японії скасувати або відкласти великі збори і заходи на наступні кілька тижнів, щоб запобігти поширенню коронавірусу.


Вірус забрав життя 8 людей у Японії і привів до того, що понад 900 осіб захворіли, причому переважна більшість з них пов’язана з круїзним лайнером, який на початку місяця став плаваючою зоною карантину біля берегів Йокогоми. У всьому світі через коронавірус вже є щонайменше 2800 смертей, в основному в материковому Китаї, і понад 83 тисяч випадків у світі – випадки були вже на всіх континентах, окрім Антарктиди.


Токійський парк повідомив, що відшкодує гостям плату за вхід і бронювання готелів. Парк наразі планується відкрити 16 березня.


Раніше Disney закрив свої тематичні парки в Шанхаї і Гонконзі минулого місяця через побоювання, пов’язані з коронавірусом, незадовго до Нового року за місячним календарем. Наразі парки в Гонконзі і Шанхаї закриті на невизначений термін.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/cherez-koronavirus-v-tokio-zakryly-disneyland.html”