На Донбасі і в Криму зникли безвісти сотні українців – Пристайко

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що на окупованих територіях Донбасу і Криму близько 500 українців зникли безвісти.

Об этом сообщает Роспрес

Тривожну статистику він озвучив в кулуарах форуму Age of Crimea Forum 2020 року в Києві в середу, 26 лютого, пише "Українська правда".

"Є серйозна проблема з тим, що частина людей, сім’ї яких ще вірять в те, що вони ще перебувають за гратами, треба перевірити це на точність. Ми рахуємо десь до 500 осіб, зниклих безвісти", – поділився міністр.

На Донбасі і в Криму зникли безвісти півтисячі українців

На Донбасі і в Криму зникли безвісти півтисячі українців

РБК-Україна

"Саме тому ми вимагаємо, щоб до окупованих територій був допущений Червоний Хрест, який повинен перевірити, хто з цих людей дійсно перебуває за гратами, а хто, на жаль, вже ніколи не зможе повернутися до своїх родин", – зазначив Пристайко.

За словами глави МЗС, люди як перебувають за гратами, діляться на 3 частини: з території окупованого Криму, з окупованої території материкової України і ті, хто перебуває у в’язницях РФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Криму показали активістів, які зникли безвісти за роки окупації півострова.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Російсько-український конфлікт" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/na-donbasi-i-v-krimu-znikli-bezvisti-pivtisyachi-ukraintsiv.htm”